ЯК РОЗШИФРУВАТИ АНАЛІЗ СІМЯНОЇ РІДИНИ

№784038 як розшифрувати аналіз сімяної рідини
Ігор Муж., 33 лет. Івано- франківськ
Добрий день, Допоможіть розшифрувати аналіз сім«яної рідини.Чи можливо запліднення?Чоловіку 33 років.кількість 4.2 мл колір сірувато-білийпрозорість мутназапах квітів каштану вязкість 0, час розрідження 60хв., 8.5 (рН) кількість сперматозоїдів в 1 мл. 24 млн.кількість сперматозоїдів в еякулярі 100.8 млн.
Рухомість активнорухомі 22%г) слаборухомі 4 % нерухомі 67(%) з явищем дискинезії 7 %) Паталогічні форми (%) г- 12.7%, ш- 5.4%, х- 9.0%, ш-х- 1.5%.
Мікроскопія: Лейкоцити -0-2-4, Еритроцити 0-1-2, Епітелій 0-1-3,Лейкоцитові зерна - 35-45, Кристали Бетхера-, клітини сперматогенезу -, мікрофлора - , Фарбування за Блумом- 63% - живі, 37%- мертві, Показник плодовитості Фарріса 22.176, Аглютинація +++
Прямая специальность
Эдуард Иванович Софронов. Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533  МОСКВА.
Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533 МОСКВА.
Вам нужно выполнить мар-тест и проходить комплексное андрологическое обследование,для выявления причин снижения подвижности сперматозоидов.
Прямая специальность
Радевич Игорь Тадеушевич. сексопатолог-андролог,психиатр
сексопатолог-андролог,психиатр
Страдает подвижность, не выполнен МАР-тест. Для начала повторите анализ с МАР-тестом через 2-3 недели.
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Следует повторить спермограмму с MAR-тестом.