ДИТИНІ 1 МІСЯЦЬ ВИЯВИЛИ НА УЗИ 2ММ ВОДИЧКИ

№808711 ДИТИНІ 1 МІСЯЦЬ ВИЯВИЛИ НА УЗИ 2ММ ВОДИЧКИ
Оля Жен., 25 лет. УКРАЇНА УЖГОРОД
В 1 МІСЯЦЬ В ДИТИНИ ВИЯВИЛИ 2ММ ВОДИЧКИ ПРИЗНАЧИЛИ СОМАЗИН (1ММ ДВА РАЗ В ДЕНЬ)І ВІТАМІН Е( ПО 1 КАПЛІ ТРИ РАЗИ В ДЕНЬ) І ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПРИЙТИ ЗНОВУ НА УЗИ. БУДЬ ЛАСКА СКАЖІТЬ, А ЯКА МАЄ БУТИ НОРМА ЦІЄЇ ВОДИЧКИ ? ВІДХИЛЕНЬ В ДИТИНИ НІЯКИХ НЕБАЧУ, ТІЛЬКИ ЗРИГУЄ ІНКОЛИ. ЧИ ПОТРІБНО ДАВАТИ ДИТИНІ ЦІ ЛІКИ?ДЯКУЮ!
Другая специальность
Георгий Олегович. Врач ультразвуковой диагностики (педиатрия)
Врач ультразвуковой диагностики (педиатрия)
Пожалуйста, сформулируйте Ваш вопрос более корректно!
Прямая специальность
Елена Сергеевна. врач-невролог
врач-невролог
А по- русски?
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Is it possible to write your request in Russian?
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Діагнози у дитячій неврології по одній тільки описової частини інструментального дослідження НСГ (УЗД) - ніколи НЕ ВИСТАВЛЯЮТЬСЯ (на щастя!)!
Лікують не картинку на екрані апарату УЗД, а конкретного хворого. А конкретний хворий, це насамперед: неврологічний статус, конкретні скарги в анамнезі, знахідки при очному огляді, УЗД та інші допоміжні апаратно-інструментальні методи обстеження (ЕЕГ, МРТ тощо). Будь-які зміни показників при УЗД, без скарг і об'єктивних змін у нормально розвивається дитини, НЕ мають значення! Нейросонографія (НСГ, вона ж УЗД-дослідження головного мозку), всього лише орієнтовний (допоміжний) дослідницький метод, який дає змогу лише приблизно оцінити будову головного мозку, і побачити деякі грубі проблеми. При підозрах на серйозні проблеми (крововиливи, об'ємні утворення, вади розвитку) - однієї НСГ недостатньо, обов'язково призначаються уточнюючі і більш інформативні дослідження - КТ або МРТ. Важливо знати, що на НСГ не видно внутрішньочерепного тиску. Нейросоногарфия (УЗД) - показує виключно анатомічна будова головного мозку, і зовсім не є остаточним ДІАГНОЗОМ!
Для достовірних висновків про підвищеному внутрішньочерепному тиску, однією нейросонографії не достатньо, треба знати і візуально оцінювати всю клінічну картину. Відхилення в декілька міліметрів від умовних норм на бланку НСГ, не повинні вас лякати або насторожувати. Часто, це всього лише похибка самого методу дослідження. Окремий результат дослідження, без скарг на стан здоров'я і даних неврологічного огляду, ніякої інтерпретації не підлягає. Така картина може бути, як у абсолютно здорової, так і хворої дитини. Головний висновок: Необхідна тільки очна консультація та обстеження дитини, у компетентного, досвідченого і виключно ОЧНОГО дитячого лікаря-невролога!
Доброго здоров'я Вам, і вашому малюкові!