У ДИТИНИ НЕРІВНА ФОРМА ГОЛОВИ

№992891 у дитини нерівна форма голови
Мар«яна Жен., 21 лет. Українп Львів
у дитини нерівна форма голови, голова приплеснутої форми, голову весь час обертає на ліву сторону, хлопчик має 6 тижнів,на 6 тижні стало дуже замітно що голова нерімна. Порадьте що робити?
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Відповіді на всі ваші питання, які ви ставите перед віртуальним лікарем-консультантом, на мій жаль - не припускають заочну консультацію в інтернеті. У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження дитини - кваліфікованим дитячим лікарем-неврологом, повне і комплексне неврологічне обстеження (в т. ч. і допоміжними апаратно-інструментальними методами, такими як ЕЕГ, МРТ або КТ), які допоможуть лікарю визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть йому найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без стаціонарного обстеження у невролога, дає можливість не тільки для уточнення супутньої симптоматики, але і для виключення наявних протипоказань (і можливих побічних реакцій), кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) призначити не вийде. Всі опції по проведенню ефективного лікування дитини, виключно в руках очного дитячого лікаря-невролога. Доброго Вам здоров'я!