АНАЛІЗ

№860031 аналіз
Уляна Муж., 41 лет. Украина Львів
Добрий день.Допоможіть розшифрувати аналізи-оброго дняДопоможіть розшифрувати аналізи
Дата замовлення: № замовл.:
Дата народження:
Стать:
Індикатор зони
підвищеної уваги
Вік:
Пацієнт:
Показник Результат Од. Референтний інтервал
Пункт:
Штрих-код:
Лікар:
Пакет № 6 (Гепатити А, В, С)
Індекс < 1.0 - негативний результат
=> 1.0 - позитивний результат
Вірус гепатиту A (HAV), антитіла IgM 0.251
Індекс < 1.0 - негативний результат
=> 1.0 - позитивний результат
Вірус гепатиту B (HBV), HBcorAg,
антитіла IgM
0.095
Вірус гепатиту C (HCV), антигени
cor,NS3,NS4,NS5 антитіла IgG
Anti-HCV IgG cor 16.03 R R ≥ 1.0 - позитивний результат
R

ПЛР. ВІРУС ГЕПАТИТУ C (КРОВ, ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ, REAL-TIME)
PCR HCV qualitative
не виявлений Аналітична чутливість тест-системи для визначення HCV у плазмі крові – 50 МО/мл (200 копій РНК/мл).
Результат «РНК вірусу гепатита С не виявлена» може свідчити про те, що значення вірусного навантаження знаходиться нижче меж чутливості тест-системи.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановна Уляно! Отже, вірусні гепатити А і В виключені.

А хронічний гепатит С не підтверджений і не виключений. Наявність антитіл до вірусу гепатиту С і відсутність самого вірусу в ПЛР відповідає або стану після одужання від вірусного гепатиту С, або хронічному гепатиту з низькою концентрацією  вірусу в крові (невловимою для ПЛР). Для трактування ситуації необхідно врахувати дані аналізу на антитіла до NS-білків та  відстежити в динаміці печінкові проби і ПЛР.

Для перевідення нашої бесіди в предметне русло, викладіть повністю дані зданого Вами пакету у вигляді сканів або фото.

Що в печінкових пробах? Викладіть дані УЗД! І, мабуть, найголовніше питання: скарги? Привід для аналізів?