ВТОРИННИЙ ДЕФЕКТ МПП

№248940 Вторинний дефект МПП
Леся Жен., 41 лет. Україна Львів
Здраствуйте. Моему сину 18 років. Ми робили обстеження . Коротка характеристика. Правий шлуночок -3,0. Міжшлункова перегородка -0,8. Лівий шлуночок, КДР-4,2. Стінка ЛШ, діастола-0,9. Фракція викиду-65. Висхідна аорта - 2,7. Ліве передсердя-3,2. Рідина в порожнині перикарда відсутня. Легенева гіпертензія відсутня. Екскурсія фібразного кільця ТК 16мм. Форма лівого шлуночка звичайна. Дефект міжпередсердної перегородки виявлено. Тип: вторинний. Скид крові ліво-правий 2,60 Скажіть будь-ласка на скільки це небезпечно і чи обовязково робити операцію Заране дякую.
Прямая специальность
Абдурахимов Зубайдулло. заведующий отделением сердечно-сосудистой хирургии
заведующий отделением сердечно-сосудистой хирургии
вашему сину можно будет выплнять операцию апплация дефекта межпредсердной перегородки через укол на бедре. второй вариант операция через резрез на грудине. Эти операции могут проводиться в Киеве- вклинике Амосова. возможно,что и во лвове делаются такие операции