ПЕРЕБОЇ В СЕРЦІ

№819060 перебої в серці
аліна Жен., 28 лет. україна чернівці
вже 6 днів перебої в серці.ніби сильний толчьок потім завмирає а потім знову нормально .у мене всд ставять діагноз змішаного типу.по екг брадікардія.а ще дифузний зоб.і аналіз гормонів ттг 12.0.панічні атакі-страх смерті і страшно що можу захворіти якоюсь сттрашною хворобою.чи нормальні такі от збої в серці.мені дуже страшно.що робити
Прямая специальность
Александр Александрович. Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
К сожалению, не владею украинским. Обратитесь к Александру Юрьевичу:
http://riltsov.kh.ua/
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Пожалуйста, пишите по-русски. Я не владею украинским языком.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Здравствуйте Аліно!

Ці поштовхи в серці - екстрасистоли. Екстрасистоли (ЕС) - передчасні скорочення серця, які є у ВСІХ живих людей! Самі по собі ЕС звичайно безпечні й у більшості випадків не вимагають лікування антиаритмічними засобами. Але треба розбиратися причиною ЕС! У Вашому випадку причини бачу дві:

1. Тривожний розлад, що лікує психотерапевт.

2. Гіпотиреоз (ТТГ 12,0) - дефіцит функції щитовидної залози, що лікує ендокринолог!

Обговорюється потреба в обстеженні - ХОЛТЕР.
Для більш предметного обговорення пропоную Вам викласти всі дані обстеження й докладніше описати скарги та історію хвороби. Останнє простіше зробити по телефону або по скайпу.

Дзвоніть на мобільний!

Дані обстеження викладіть, будь ласка, ТАК:

ВСІ дані обстеження отскануйте або сфотографуйте, затріть особисті дані, залийте одним архівом на будь-який файлообмін (наприклад, http://www.fayloobmennik.net або http://files.mail.ru) і дайте посилання тут.
Другая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте, Алина!
Подобными проблемами нужно заниматься под руководством и контролем со стороны врача-психотерапевта. Лечение должно быть комплексным и включать в себя психотерапию, как основной метод в решении проблем. Психотерапия должна помочь Вам разобраться в причинах появления тревоги, понять ошибочность страхов и изменить Ваше отношение к ним. Медикаменты играют вспомогательную роль в лечении и назначаются - при необходимости. Настоятельно рекомендую ориентироваться на это при выборе специалиста-психотерапевта. Посмотрите этот материал: http://pobedi-problemu.ru/kk/