МЕНІ ПОТРІБЕН ПРЕПАРАТ ФЕНІЛІН. ЦЬОГО ПРЕПАРАТУ НЕМАЄ В АПТЕКАХ, ЧИ МОЖНА ЙОГО ЗАМОВИТИ?

№937042 Мені потрібен препарат фенілін. Цього препарату немає в аптеках, чи можна його замовити?
Люба Жен., 19 лет. Україна Дубно
Мені потрібен препарат фенілін якого в аптеках Дуже важко найти підскажіть будь ласка, де можна його придбати. Дякую , за відповідь
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку! Не потрібен. Не потрібен він Вам! Його можна замінити на більш ефективні засоби. Давайте обговоримо тему предметно. Кому, з якого приводу, коли і ким призначений Фенілін?!
Прямая специальность
Консультант сети Аптека ИФК. провизор-редактор
провизор-редактор
Здравствуйте, Люба. Препарата нет у поставщиков, проконсультируйтесь с кардиологом о замене.