РОЗШИФРУЙТЕ ЕЕГ И М-ЄХО

№1001121 Розшифруйте еег и м-єхо
Інна Жен., 32 лет. Украина Черновци
Моему сину 4года. Уже больше двух лет держитса температура37.4и падает только когда он засипает.обошли много врачей ничего не нашли. Может ли єто бить неврологияя? Помогите пончть ЕЕГ и М-ехо. Відстань до кінцевогокомплекса (мм) зправа128зліва128.відстань до М-ехо (мм) зправа64 зліва64.зміщення середніх структур-. Форма м-єхо розщеки .ширина м-єхо4,5мм.ІМП (N<=2,3) 2,5.пульсаціч до 40%.додаткові комплекси з об. Ст. Регистрируется високоамплитудная електроєнцефалограма.во время записи в фоновой кривой доминирует тета-ритм високой амплитуди.Депрессия при пробе открить глаза четко виражена. ПРИ гипервентиляции єєг паттерн сохраняется. Активность после гипервинтеляции востанавливается на1-й мин.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Потрібно бачити саму стрічку протоколу ЕЕГ-дослідження, оскільки представлене Вами опис - досить поверхневе і далеко не повне (немає ключових слів про епілептиформні або параксизмальной активності).
Якщо це все, що згадано в самому висновку, то має сенс пройти додаткове і більш інформативне обстеження - добовий ЕЕГ-моніторинг, з провокаційними пробами, і з депривацією сну. Моніторинг необхідний для пошуку можливих непомічених нападів, і т. зв. електричного епілептичного статусу, в ЕЕГ-дослідженні денного або нічного сну. Перший варіант, автоматично дасть підставу призначити антиепілептичну лікування (в разі підтвердження епілепсії і необхідності такого підтримуючого лікування), другий - може дати підставу для діагностики однією з епілептичних енцефалопатій, на зразок синдрому Ландау-Клеффнера, які на практиці, цілком можуть протікати і без реєстрованих нападів.
За наданими вами даними, можна лише припустити наявність помірних порушень біоелектричної активності головного мозку. За таких змін на ЕЕГ, цілком можливо розвиток і неврологічних симптомів, і підвищена нервова збудливість. Але епілепсії як такої - НЕМАЄ (ключові слова у висновку: епілептиформна або параксизмальная активність)!
Оскільки загрозливих змін на ЕЕГ не виявлено, тому вам необхідно проконсультуватися з очним лікарем-неврологом (або лікарем-эпилептологом, що переважно) в рамках очної консультації, для комплексної оцінки стану (в сукупності з анамнестичними даними, оглядом і детальним візуальним вивченням самого протоколу дослідження).
Доброго вам здоров'я!
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку, Iнно!

Цей висновок ЕЕГ не має ніякого значення. Цей висновок равний поняттю норма.

Більш того! ЕЕГ виконана без показань безглузда завжди. Загальне правило: ЕЕГ потрібна для діагностики і моніторингу епілепсії. Винятки з цього правила дуже рідкісні. Приклад виключення - підозри на смерть мозку або кома неясної природи. Очевидно, це все НЕ має відношення до Вашого сина. Субфебрильна температура не э показання до ЕЕГ. ЕХО-ЕС зовсім марна річ.

Якщо обстежили і нічого не знайшли, то ЦЕ його НОРМАЛЬНА температура!
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте! Ничего особенного в результатах нет. Что в анализах крови, мочи?