ДИТИНА НЕРВОВА

№207443 дитина нервова
Оксана Жен., 27 лет. Україна Турка
Доброго дня. Моєму синочкові 7 рочків. При народженні у нього були дві гематоми на голові і ми деякий час приймали фенобарбітал. До місяця часу все зійшло і нам радили не давати плакати і нервуватися. Дитина розвивається добре, ходить в перший клас, дуже добре вчиться, особливо з математики, АЛЕ дуже нервовий, не любить коли на нього кричать, хоче бути лідером у класі і у всьому перший, і якщо не так як він хоче, то нервує, все кидає. Чи може це бути пов«язано з ураженням нервової системи і чи варто звертатися до фахівців, чи це зараз усі діти такі?
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Доброго дня, Оксано. Для того, щоб прийняти рішення про лікування, треба, щоб Вашого сина оглянув дитячий лікар-психіатр. Тільки він зможе прйняти потрібний висновок про лікування, та дати відповідь на Ваше запитання.