КІСТА НА НИРЦІ

№293345 кіста на нирці
лилия Жен., 25 лет. украина тернополь
у протоколі УЗД нирок зазначено, що нирковий синус деформрваний, неущільнений, чашечкомисковий комплекс дещо розширений -помірно розширені чашечки верхнього полюсу, в середнбому сегменті відмічається дещо неправилбної форми близький до анехогенного утвір розмірами 21/18мм(розширена чашечка чи кіста), містить гіперехогенні включення по 2-4мм в підвищеній кількості.Як розуміти цей діагноз,чи потребує це лікування?
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Ці питання потрібно задавати не неврологу, а лікарю-урологу!