ГОЛОВНА БЫЛЬ

№853722 Головна быль
Анна Жен., 32 лет. Україна Київ
Добрий день.Два тижні назад заснула з навстіж відкритим вікном,помила голову і не висушила,проспала так 4 години,з двору дув холодний вітер.Зцього часу постійно болить голова,болить ліве око,стріляюча більу вусі теж лівому.Тягне шию також більше зліва.Головна біль постійна ниюча,ліва сторона болить навіть щока,також за вухом(лівим).В пульсах прострілює,віддає в лоб, чуб і затилок.Підкажіть будьласка як лікуватися?Що це може бути?Простудила голову?І до якого спеціаліста звернутися?Дякую!
Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Почитайте - http://www.rvnd.ru/bol_golovnaya/
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Обратитесь на приём к врачу-неврологу. По переписке диагностика не проводится и лечение не назначается.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня Анна.
Перш ніж відповісти на ваше питання - чим і як лікувати головний біль, не завадило б з'ясувати, про яку саме головного болю йде мова?
Необхідно як мінімум, встановити остаточний діагноз, підтверджений клінічними дослідженнями (в ідеалі було б высокопольное (1,5 Тесла або вище) МРТ-дослідження головного мозку з контрастує речовиною, для вивчення судинної сітки).
Причин для головного болю маса, і необхідно з'ясувати, яка з них ваша.
За кількома рядками в інтернеті, провести кваліфіковану і комплексну діагностику не вийде, та й просто неможливо.
Вам необхідно відвідати очну клінічну консультацію лікаря, і не тільки невролога, але і лікаря-психотерапевта. Оскільки причини головного болю, часто можуть мати і невротичні механізми виникнення.