ДОПОМОЖІТЬ

№981013 Допоможіть
Анастасия Муж., 32 лет. Тернополь
Доброго дня!
У сина (5р.5 міс.) діагноз резидуально- органічна недостатність у вигляді пірамідноі недостатності справа,ММД,псевдобульбарна дизартрія.
Лікар- невролог приписав:
1) нейроксон 500 мг по 1/2 т*2 р/ д 2 місяці
2) гопантенова кислота 0,25 по 1 т.3 р/ д 2 міс.
3)гліцисед 0,1 по 1 т.3 р / д
Пів року тому, після того як дала дитині енцефабол ,почався тик ока.Тепер незнаю що робити.Хочу знати вашу думку з приводу призначенного лікування.
Дякую!
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня, Анастасія!
Відповіді на ваші запитання, які ви ставите перед лікарем-консультантом, до мого превеликий жаль, не припускають заочну консультацію в інтернеті. У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження дитини - кваліфікованим дитячим лікарем-неврологом, повне і комплексне неврологічне обстеження (у т. ч. допоміжними апаратно-інструментальними методами), які допоможуть лікарю-спеціалісту визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть йому найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без очного та комплексного обстеження у лікаря-невролога, який дає можливість як для уточнення супутньої симптоматики, так і для виключення протипоказань і можливих побічних реакцій, кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) - призначити не вийде.
Доброго Вам здоров'я!
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Назначения представляются адекватными.