КОЛИ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ АНАЛЬГІН З ДІМЕДРОЛОМ ВНУТРІШНЬОМЯЗЕВО

№950192 коли потрібно приймати анальгін з дімедролом внутрішньомязево
Олег Муж., 21 лет. украина каменец подольський
У мене температура 38 і 5 приймаю жарознижуючі препарати температура спадає тільки до 37 і 6 через кожні 4 години температура росте чи варто прийняти анльгін з дімедролом і що ви можете порадити ?
Прямая специальность
Майя Трофимова. Педиатрия
Педиатрия
Здравствуйте. Надо Вам вызвать терапевта. Мало ли что у Вас. Пить больше жидкости. Морсы и компоты. А так ибуклин или парацетамол. Противовирусные можно начать пить.