ЩО ДОПОМОЖЕ ВІД НЕРВОВОГО ТИКУ?

№159823 що допоможе від нервового тику?
катя Жен., 17 лет. Україна ужгород
скажіть будь-ласка як можна вилікувати тік (він у мене пів року). Не знаю чим уже лікуватися я вже все перепробувала . Справа в тому що всі психіатри ставлять один діагноз - невроз. З неврозом я мучаюсь уже 2 роки . Все почалося з нестерпного панічного страху. Пройшла всі аналізи . Потім почали появлятися все нові та нові симптоми. Від тахікардії(140 ударів в хв.) до запаморочення. Також поверхневе дихання та нестача повітря (здається що задихаюсь) через це не сплю інколи до 4 год. Останнім симптомом був нервовий тік (сіпається голова).Пила АФОБАЗОЛ, ГІДАЗЕПАМ, НООФЕН,АДАПТОЛ і вже не говорячи про гомеопатію(їх я ковтала як цукерки)Також пила Амітриптилін(правда всього тиждень). Тупер призначили ЦИПРАЛЕКС і ЦІНАТРОПІЛ. Не знаю що робити прочитала інструкцію і стало страшно, стільки протипоказань та побічних дій.Батьки кажуть,що не можна травити молодий організм такою отрутою. Але ж як вилікуватись? Невже немає якогось менш шкідливого методу? Поможіть будь ласка!
Нетрадиционная медицина
Владимир Александрович. врач-гомеопат
врач-гомеопат
Здравствуйте! Треба було не перебігати від одного методу до іншого, а спробувати довести до результату хоча б гомеопатичне лікування. Психіатрія та психоаналіз також можуть допомогти, так само як і духовні практики. Якщо у Вас психоемоційні перевантаження - то з ними також треба щось робити. Ось Вам сайт класичної гомеопатії. Може там Вам допоможуть www.homeo.su
Прямая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Следуйте советам врача, а не отца. Отец не врач и не может верно оценить Ваше состояние. Гомеопатические средства - бесполезны в таких случаях. Правда, если хотите ухудшения состояния - можете последовать совету Чукарева. У него, видимо, есть таблетки от всего. (Интересно, если такое есть, то зачем все остальные врачи и лекарства?.........)