ЗНИЖЕННЯ СЕКСУАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ У ЧОЛОВІКА ПІСЛЯ 1 РОКУ СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ.

№584493 зниження сексуальної активності у чоловіка після 1 року сімейного життя.
Наталія Жен., 19 лет. Україна Мукачеве
Моєму чоловікові 27 років,раніше не хворів,проблем з сексуальним життям не мав,майже 2 роки як ми одружилися,маємо донечку,3 місяці тому я стала помічати що чоловік остиває до мене,я його не цікавлю...на запитання про другу жінку відповідає «ні».На даний час у нас секс 1 раз на місяць,і то з моєї ініціативи.Від походу до спеціаліста чоловік відмовляється.Які можливі причини такої ситуації і що порекомендуєте робити?Дуже буду вдячна за допомогу,оскільки не хотілосяб втратити сім«ю.Будь ласка допоможіть.
Прямая специальность
Александр. Семейный психотерапевт г. Санкт-Петербург
Семейный психотерапевт г. Санкт-Петербург
Лучше если по-русски.
Прямая специальность
Александр Владимирович Коломийчук. Врач-психотерапевт, семейный психолог, сексолог.
Врач-психотерапевт, семейный психолог, сексолог.
Здравствуйте, Наталья!

Причины такой ситуации могут быть самыми разными, но то, что Ваш супруг не видит проблемы, косвенно свидетельствует о том, что для себя он понимает в чем причина, но не готов об этом говорить. К сожалению, без его участия можно только строить версии и предположения, однако смысла в этом нет. Дайте ему время самому прийти к какому-то решению, поскольку любые Ваши попытки подтолкнуть мужа разобраться в ситуации, воспринимаются супругом как давление, и еще больше отдаляют его от Вас.