ТИК ОКА

№652691 Тик ока
Ірина Жен., 26 лет. україна львів
Сильно сіпається повіка ока. Що робити? Дякую!
Прямая специальность
Тузанов Алексей Иванович. Врач невролог, мануальный терапевт, кандидат медицинских наук
Врач невролог, мануальный терапевт, кандидат медицинских наук
Звернутися до психотерапевта очно.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Ірино!

Це досить безневинний
феномен зв'язаний як правило з перевтомою й тривожністю. Досить більше
відпочивати. Не звертайте уваги на це.
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Как и после чего появились эти ощущения? Нет ли связи с психоэмоциональной нагрузкой, переутомлением?
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Якщо відповідати на поставлені вами питання по суті, то "невроз" (невротичний або психогенний розлад), яку ви описуєте в своєму листі, це в першу чергу психосоматичне захворювання, яке виникає у результаті впливу яких-небудь психотравмуючих факторів або стресових ситуацій. Це розлад безумовно, значно погіршує якість життя, і напевно часом ви втрачаєте контроль не тільки над своїми думками та емоціями, але навіть над рухами і діями, і швидше за все, прекрасно усвідомлюєте болючість свого стану! У людей, які страждають від цього стану і не знають, як лікувати невроз, тривожність і занепокоєння викликають не тільки симптоми хвороби, але і відчуття свого безсилля перед захворюванням, страх втрати контролю над своїм життям, розуміння ненормальність свого психічного стану. Але незважаючи на те, що цей розлад можуть супроводжувати вельми неприємні симптоми, в тому числі і психосоматичні, невроз можна перемогти і вилікувати. Грамотно підібрана і комплексна терапія, що не тільки допоможе усунути вже існуючі хворобливі прояви, але і попередити розвиток рецидивів у майбутньому.
Вихід із неврозу та його подолання - це всього лише частина терапії. Для остаточного ж лікування, необхідно усунути основну причину розвитку захворювання. І на цьому етапі, у багатьох пацієнтів виникає питання: якщо хвороба виникла в результаті психотравми, приміром, стала наслідком особистої трагедії, то причина згодом сама собою перестає бути актуальною? А насправді, травмуюча ситуація стала лише поштовхом до розвитку захворювання. Основна проблема полягає в самій людині, в його особисте ставлення до ситуації. Тому відповіддю на питання "як лікувати невроз або як позбутися від нього назавжди?", є - корекція ставлення людини до психотравмирующим ситуацій. Ніхто з нас не застрахований від втрат і життєвих невдач, але комусь вони допомагають стати сильніше, а хтось потім роками не може оговтатися і подолати невроз. Ось чому, вашим союзником і помічником в цій ситуації, повинен стати толковий лікар-психотерапевт. Головна мета психотерапевта - допомогти людині стати сильніше обставин, навчитися контролювати свої емоції в будь-яких ситуаціях, вміти діяти конструктивно, мислити позитивно, розуміти і себе, і оточуючих. І лише при виконанні цього завдання, можна говорити про те - що невроз вилікуваний (мені подобається термін подоланий).
Вам можна звернутися в спеціалізований психотерапевтичний центр, або до частнопрактикующему лікаря-психотерапевта, або попрацювати з фахівцем дистанційно, у форматі віддаленої теле-консультації через Скайп, головна умова, щоб фахівець мав достатнім практичним досвідом, і міг підібрати для вас індивідуальні методики, які допоможуть вам успішно боротися з неврозом і швидко вийти з цього стану. Тому не варто тягти зі зверненням за професійною та кваліфікованою допомогою. Чим раніше ви приймете заходи по боротьбі з неврозом, тим швидше стабілізується ваш стан, і тим швидше ви почнете жити повноцінним і щасливим життям!
Удачі, і доброго Вам здоров'я!