ПОЧИНАЄ СВЕРБІТИ В РАЙОНІ ГРУДЕЙ ЛІКТІВ І ІНКОЛИ НІГ ПІСЛЯ ЧОГО ВИСКАКУЄ ПОЧЕРВОНІННЯ І В СЕРЕДИНІ БІЛИЙ

№40410 починає свербіти в районі грудей ліктів і інколи ніг після чого вискакує почервоніння і в середині білий
ІГор Муж., 24 лет. Україна Тернопіль
Підскажіть будь-ласка, що це таке може бути тіло починає свербіти в районі грудей ліктів і інколи ніг після чого вискакує почервоніння і в середині білий схожий на опік від кропиви пузирь, тільки в одному місці і сходить за 20-30мин не залишаючи слідів. Проблеми які в мене є це постійно закладений ніс, чхаю досить часто, робив аналіз на кров проблеми трошки з печінкою, що порадите як мені підлікуватися і що це таке може бути.
Прямая специальность
Удалова Валентина Александровна. иммунолог-аллерголог, к.м.н., Медицинский центр иммунокоррекции им. Ходановой Р.Н.
иммунолог-аллерголог, к.м.н., Медицинский центр иммунокоррекции им. Ходановой Р.Н.
Интоксикация , что вызывает зуд, может быть и билирубиновая и бактериальная, жалобы ваши указывают на аллергию, надо обследоваться и соблюдать режим питания , исключить алкоголь ,кофе сладкое и шоколад.