ВИСИП НА ГРУДЯХ ТА СПИНІ

№960283 Висип на грудях та спині
Адель Жен., 16 лет. Україна Калуш
Уже протягом 2 років часті висипи на грудях і спині не знаю справді як з цим боротися. Спершу думала що це через погану гігієну проте коли почала митись частіше нічого не змінилося. Згодом почала вживати здорову їжу. На деякий час висипів стало менше але потім знову нова хвиля. Прошу щирої допомоги. Можливо це збій гормонів? буду чекати вашої відповіді
Прямая специальность
Чернявский Виталий Максимович. Врач-дерматолог,   г. Москва. Практика с 1981 г. Собственные разработки лечебных прописей.
Врач-дерматолог, г. Москва. Практика с 1981 г. Собственные разработки лечебных прописей.
Возможно, аллергическая реакция. Выложите здесь ниже максимально качественное фото проявлений.