ДОБРИЙ ДЕНЬ.. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ЦЕ ТОЧНО ГЕПАТИТ

№897823 Добрий день.. скажіть будь ласка чи це точно гепатит
Павло Муж., 26 лет. Україна Стрий
Добрий день! Допоможіть будь ласка! Я здавав аналіз крові на гепатит і прийшли такі результати АСТ/АЛТ-0,48/1,05, сказали що гепатит В. Інші показники в нормі.. перед здачою аналізу був на дні народження..Чи може вчивання алкоголю і жирної їжі вплинути на результат?
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановний Павло!

Мінімально підвищена цифра АЛТ не є діагноз гепатит В. Здача аналізу після вживання алкоголю могла привести до такого результату.

Скарги? У Вас є аналіз на HbsAg?