СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!

№262502 Скажіть будь ласка!
Маріна Жен., 23 лет. Украіна Хмельницький
Добрий день! В мене затримка місячних вісім днів но протягом вісьми днів виділеня мене темно коричневого кольору і час від часу болить живіт, скажіть будь ласка це може бути вагітність? Я провіряла тест і одна лінія була червона, а друга чуть розовата, було майже невидно. Скажіть будь ласка що це????
Прямая специальность
Аркадий  В. Котляр. Врач акушер-гинеколог,гинеколог-эндокринолог
Врач акушер-гинеколог,гинеколог-эндокринолог
...це може бути вагітність.