ГІПЕРТОНІЯ

№1013825 Гіпертонія
Вікторія Жен., 28 лет. Україна Вінниця
Добрий вечір! Скажіть будь ласка чим можна збити високий тиск 170/100.
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Уважаемая Виктория!

Я не знаю украинского языка.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Добрий ранок, Вікторія!

Треба зрозуміти контекст ситуації! У кого цей тиск? За яких обставин? Як часто?! Якщо це разовий підйом тиску  у молодої здорової дівчини на тлі сильного хвилювання, то перш за все треба дати заспокійливе. А з препаратів для разового зниження тиску можна розглянути КАПТОПРИЛ 50 мг під язик АБО крапельки ФАРМАДІПІН!
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Это зависит от его причины.