ЖАСУЛАНУЛЫ ЖАН

№859267 Жасуланулы Жан
Манасовна Жанар Муж., 3 лет. Казахстан Кызылорда
Саламатсыздарма меним балам еки айлыгында сиздерде шунтирования жасатканбыз. Казыр жасы 3 ке келди. Компьютерный тамографияга жасаттык бари жаксы деди нейрохирургтар. Казыр кусып кундыз де тундеде уйыктамай калды бир апта болды. Ол шунттын дурыс турган турмаганнын себебине байланысты емеспе? Невропатологомыз 5 жаска толганда шунт ауыстырасыз деп еди сол уакытка дейын шунт үзіліп кетпейме соны жазып жіберсеніз? Операция жасаган докторымыз Еркін Жұмабайұлы
Прямая специальность
Серик Карибай. врач-нейрохирург
врач-нейрохирург
Саламатсызба!
Сіз тікелей озіңіз дәрігеріңізге  конырау согыныз. Осылай  дурыс болады.