СПИНОЦЕРЕБРАЛЬНА АТРОФИФ

№702228 спиноцеребральна атрофиф
ольга Жен., 48 лет. украина львов
моєму синові 22 роки 4 роки тому йому поставили діагнос«спиноцеребральна атрофія» і зробили мрт «помірна атрофія мозочка» йому робиця гірше болять ноги тяжко ходити трасеця все тіло скажіть будь ласка як можна його вилікувати що робити? може ви нам поможете?дякую чекаю відповідь
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Відповіді на ваші запитання, які ви ставите перед лікарем-консультантом, до мого превеликий жаль, не припускають заочну консультацію в інтернеті. У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження - кваліфікованим лікарем-неврологом, повне і комплексне неврологічне обстеження (у т. ч. допоміжними апаратно-інструментальними методами МРТ або КТ), які допоможуть лікарю-спеціалісту визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть йому найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без очного та комплексного обстеження у лікаря-невролога, який дає можливість як для уточнення супутньої симптоматики, так і для виключення протипоказань і можливих побічних реакцій, кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) - призначити не вийде.
Доброго Вам здоров'я!