СВІТЛОБОЯЗНЬ, БЛЕФАРОСПАЗМ

№518099 Світлобоязнь, блефароспазм
Богдан Муж., 13 лет. Україна Мукачево
Vis OS – 0.1, Vis OD – 0.1 не корегує. Світлобоязнь, блефароспазм. Горизонтальний мілко розмашистий ністагм.
Оптичні середовища прозорі.
R OD Hm + 2,5 R OD Hm + 3,5
R OS Hm + 2,5 R OS Hm + 3,5
Очне дно: диск зорового нерву блідо-рожевий, межі чіткі, диск монотонний, судини звужені, зменшена кількість судин на диску.
Макулярна ділянка не контурується – відсутній макулярний рефлекс, сітківка витончена, по периферії очного дна - атрофічні вогнища.
Діагноз: Вроджений недорозвиток зорового аналізатора.
ВІДПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЧИМ МОЖНА ДОПОМОГТИ ПРИ ТАКОМУ ДІАГНОЗІ (ВІК 13 РОКІВ). ДЯКУЮ. БУДУ ЧЕКАТИ ВІДПОВІДДІ.
Прямая специальность
Ольга Вадимовна Хлебникова. врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
Здравствуйте. Пишите пожалуйста на русском языке- трудно понять. Это признаки различных заболеваний. Причину должны найти=поставить точный диагноз офтальмолог, невролог. Нужны данные ЗВП, ЭРГ. Вы можете с результатами исследований записаться на очную консультацию в наш Институт.
Прямая специальность
Наталья Михайловна Щербакова. врач-офтальмолог
врач-офтальмолог
Здравствуйте! Заочно вам помочь невозможно,нужны аппаратные обследования зрительного нерва и сетчатки,обратитесь на обследование в один из глазных институтов!!
Прямая специальность
Першин Кирилл Борисович. ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
Доброго дня! Вам необхідно почати с проведення комплексного обстеження зору та оптичної когерентної томографії сітківки макулярної зони в спеціалізованій офтальмологічній клініці. В офтальмологічній клініці “Ексімер” є дитяче відділення і можливість проведення плеоптичного (апаратного) лікування. Перевірка зору в клініці “Ексімер” здійснюється більш ніж по 100 параметрах і тестах і тільки на основі цих даних підбирається оптимальний метод лікування з урахуванням усіх нюансів. Запрошуємо Вас в нашу клініку на діагностику і консультацію. Записатися на прийом Ви можете за телефоном у Києві (044) 238-68-00 або за безкоштовною лінією по Україні для іногородніх пацієнтів (зі стаціонарних телефонів) 0-800-505-955 або через сайт www.exсimer.ua.