ТРАВМА КОЛІНА

№411510 Травма коліна
Ирина Жен., 25 лет. Украина Львов
Я каталася на лижах 20.02.11 і при падінні відчула біль в коліні.В травмпункті мені наклали шину і я поїхала додому.В лікарні 21.02.11 лікар зробив заключення Часткове пошкодження медіальної колатеральної звязки без виражених озак нестабільності, часткове паракапсулярне пошкодження заднього рогу медіального меніска. Після чого наклав мені гіпсову повязку на цілу ногу від тазу до пальців на нозі і сказав, що гіпс можна буде зняти через 2 місяці.На мої запитання чи є альтернатива гіпсу відпов що ні хіба що операція. Мене цікавить чи це правда, тому що гіпс дуже важкий і перспектива ходіння з ним 2 місяці мене лякає. Чи можна пришвидшити процес лікування?
Другая специальность
Леонид Григорьевич Лагодич. Врач-хирург, общая хирургия, детская хирургия, травматология и ортопедия, урология, проктология, флебология
Врач-хирург, общая хирургия, детская хирургия, травматология и ортопедия, урология, проктология, флебология
Со сроками иммобилизации доктор перегнул палку, т.к. и 2 месяца гипса не дают никакой гарантии выздоровления. Так стоит ли мучится, когда уже через 3 недели картина будет ясной. Снимайте гипс через 3 недели и сделайте МРТ коленного сустава. Возможно, понадобится операция, которую ни в коем случае не может заменить гипс.