ЦИСТІТ

№210754 цистіт
Іра Жен., 22 лет. Украина
Добрий день! У мене одна нирка менша ніж інша і сечовий міхур теж неправильної форми. Близько двох років постоянка температура від 37 до 38 яка за день змінюється-то піднімається то падає. Аналізи сечі нормальні, УЗД нирки також. Чим може це бути цистіт або якесь запалення і які потрібно зробити аналізи?
Прямая специальность
Шадёркина Виктория Анатольевна. уролог, андролог, онкоуролог
уролог, андролог, онкоуролог
В Украине Вы можете обратиться к профессору Шуляку Александру Владиславовичу, профессору кафедры урологии Львовского национального медицинского университета. Личная страница . При обращении можете сослаться на меня лично.