ПЕРШИЙ РАЗ!

№166349 Перший раз!
Ольга Жен., 19 лет. Україна Ріівне
Добрий вечір чі день.
в мене таке питанячко:
мені 19 і я ще девушка,я зі своїм хлопцем рішили це ісправити,вроді як би і получілося,пішла кров,лопнуло щось там і боль була.
через пару годин там боліло,но з ранку як і нічого і не було.
через тиждень, приблизно, ми знову рішили заняться сексом.
На цей раз його член ввішов в мене на половину і в щось «впирається»(по його словам)я відчуваю боль і після парухвилинної спроби знову пішла кров і згусточкі кров*яні.
До гінеколога я ходила,мені тікі одне сказали що в мене «Мясиста» пліва.
Як мені нарешті позбутися тої пліви?
Що ви мені порадите?
Як з цим боротися і що воно таке?
Прямая специальность
Надежда Николаевна. Акушер - гинеколог
Акушер - гинеколог
Здравствуйте, Ольга. Если девственная плева плотная и каждый половой акт сопровождается болью, что мешает полноценно заниматься сексом, в таких случаях можно обратиться к гинекологу для решения данного вопроса. Надежда Николаевна.