НУЖЕН СОВЕТ!!!

№739972 Нужен совет!!!
Дмитрий Муж., 24 лет. Чернигов
2 роки тому виникнула проблема ,звернувся до психіатра він діагностував іпохондричний розлад особистості , лікар завів картку обліку перепробував різні антидепресанти .невролептики.ефекту від препаратів крім побічних майже не було. вже майже рік нічого не приймаю.
Тепер жахнувся який же я бовдур що звернувся в поліклініку а не до приватного лікаря, якщо треба буде пройти комісію на роботу мені що поставлять- псих???
Питання як знятися з обліку ?????
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Не паникуйте раньше времени! Это диагноз не должен создать проблем при устройстве на работу (правда, смотря на какую). Кем Вы хотите работать?
Прямая специальность
Берман Дороти Вячеславовна. врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
Здравствуйте, Дмитрий.
Обычно данные диагноз не создает проблем при трудоустройстве.
Для снятия диагноза необходимо написать заявление на имя главного врача Вашего ПНД и оставить его в кабинете участкового психиатра или регистратуре. После чего Вас позовут на повторное освидетельствование врачебной комиссией.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Якщо дільничний психіатр відмовляє у Вашій прохання, то потрібно йти до завідувачу ПНД (психо-неврологічний диспансер), це він організовує ЛКК, яка правомочна підтвердити або спростувати як сам діагноз, так і правомочність перебування людини на спостереженні (ЛК, ДН). Щоб з зав.ПНД було легше знайти спільну мову, можете йому довести до відома про Вашої рішучості йти до кінця, до суду, в якому будете оскаржувати в т.ч. і його дії або бездіяльності. Тільки потрібно діяти розважливо: спокійно, наполегливо, але без агресії і емоцій. Спробуйте зосередитися на спільних інтересах - ні ПНД, ні Вам зайві клопоти і проблеми не потрібні. При цьому потрібно дотримуватися правила: Ви не повинні показувати поведінка, яка викличе у психіатра аналогією з симптомами психіатричних діагнозів, інакше психіатри прямо там можуть навішати Вам загострення і визначити на добровільне ув'язнення.
Добре, якщо Ви прийдете зі знайомим, який зможе підтвердити Вашу адекватність. Попередньо можна звернутися до будь-якого платного психіатра за довідкою про психічне здоров'я. Ця довідка не зобов'язує нікого ні до чого, але допоможе психіатрів ПНД зняти з себе відповідальність і покаже, що в суді у Вас будуть серйозні аргументи. Якщо Ви не знайшли спільної мови, для подальших дій, потрібно завідувачу написати заяву з Вашим проханням. Заява пишеться в 2-х примірниках, один надається секретарю, на іншому секретар розписується в отриманні і він зберігається у Вас.