ЧАСТІ ЗАХВОРЮВАННЯ

№196112 часті захворювання
Анна Жен., 23 лет. Україна стрий
Дитині 2,5 роки приблизно з 1,4 рочку почала хворіти але не часто а коли пішла в садок то почастішало то бронхіт, то ангіна, ларингіт, трахеїт, фарингіт, Грві, простуда, і , так повторюється кожні 2-3 тижні, 2 хвора, 2 здорова і знову, хвора, допоможіть будь-ласка, що робити щоб дитина так часто не хворіла, які аналізи потрібно здати, щоб вияснити причину таких частих захворювань,до яких лікарів звертатися, як лікуватися, уже не водила в садок то 3 тижні нормально не хворіла,а і дома захворіла.ЩО РОБИТИ?Лікувались два рази антибіотикамим цифатоксин, цифтріаксон, амоксиклав 250, оспексин, а також арбідол, сиропи від кашлю: Геделікс, амброксол, трайфед, гербіон, алтейка, суха мікстура від кашлю, мукалтін,гербіон,синекод,флавамед, і ще інші.
Другая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Please, write us in Englishin or Russian. We dont speak in Ukrainen.