ДОПОМОЖІТЬ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМИ!

№908996 Допоможіть у вирішенні проблеми!
Вячеслав Муж., 27 лет. Украина Полтава
Допоможіть вирішити проблему! Моїй дружині не подобається секс зі мною. Ми у шлюбі 1 рік, знайомі 2 роки. Проблема виникла 1,5 року тому.Спершу такого не було. Аналізи в обох в нормі(запалень,інфекцій немає). До гінеколога ходили, нічим не допоміг. Дружина приймає гормональні препарати, можливо, вони вплинули? (прогестерон) Пробуємо спланувати дитину. поки що не виходить. За словами дружини, вона нічого не відчуває під час стетавого акту. Взагалі відсутня приємність. А якщо дуже рідко і виникає приємність або бажання до сексу - у процесі зникає, виникає лише сильне психологічне роздратування та відраза до сексу. Бажання в дружини виникає дуже рідко, і то якщо заздалегідь налаштується і о спеціальній годині доби. Попередні ласки, зміна поз, обговорення проблеми, змазка - пробували все - не допомагає. Кожного разу - у неї стрес і сльози, думаю, так і родина розпадеться. Після невдалого сексу і доторки мої їй дуже не приємні, оргазму ніколи в неї не було. Переді мною у неї було в цьому плані все добре. Підкажіть - у чому може бути проблема? Чи не підходимо темпераментами? Чи немає статевого потягу у неї до мене? Чи це може бути тимчасово? Чи це психологічна проблема? Чи я винен і в мені щось не так? Може, якимись препаратами вона при лікуванні молочниці (рік лікувалася) знизила своє лібідо? Чи це поправимо? Що можна спробувати зробити?
Прямая специальность
Радевич Игорь Тадеушевич. сексопатолог-андролог,психиатр
сексопатолог-андролог,психиатр
Прием гормональных препаратов вполне мог негативно повлиять на сексуальную сферу. но дополнительно могут быть и психогенные факторы. Нужно обратиться на прием к сексопатологу.
Другая специальность
Берман Дороти Вячеславовна. врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
Здравствуйте, Вячеслав.
Да, прием гормонального препарата вполне мог повлиять на сексуальное желание. Так же он угнетающе действует на психику в целом.  Пусть обсудит вопрос смены препарата. А так же у психиатра-психотерапевта нужно исключить депрессию.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Ответы даст только очный сексопатолог, и только после непосредственного обследования пациентки, и беседы с ней. Гормональные препараты могут быть главными виновниками!