КОНСУЛЬТАЦІЯ

№895826 Консультація
Аня Жен., 28 лет. Україна Луцьк
Доброго дня. Мені 28 років
Рік назад у мене виявили уареплазму. Пройшла курс лікування,партн ер не проходив. Після незахищеного статевого акту у мене постійно якісь проблеми,щось нарушає мікрофлору,болі з правого боку,виділення. Підскажіть будьласкс що робити і що необхідно пройти партнерові щоб вияснити у чому причина?
Прямая специальность
Радевич Игорь Тадеушевич. сексопатолог-андролог,психиатр
сексопатолог-андролог,психиатр
Партнеру нужно сдать общий мазок+ПЦР+секрет простаты и обратиться на прием к урологу.
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Партнеру показаны очный осмотр и обследование венерологом или урологом.