У ДИТИНИ ПОРУШЕННЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ І ЗАІКАННЯ

№452404 У дитини порушення головного мозку і заікання
Віка Жен., 40 лет. Україна Миколаїв
Допоможіть будь ласка, дуже необхідна консультація. У нашого сина 4.08.08 р.н. недавно почалось затинання, одного дня заікається більше , іншого менше, нервовий, часто чстерики. Ми звернулись до невропатолога, зробили ехоенцефалоскопію ( результати - КК-D 124,0мм, MD 62,0мм, KK-S 124,0мм, MS 62,4мм. Ширина 111 шлуночка = 6,4мм. М-ехо не зміщене, додаткові ехо-сигнали в помірній кількості D=S. Заключення - помірна внутрішньочерепна гіпертензія). Також зробили електроенцефалографію та картування мозку. Там реєструється високоамплітудна електроенцефалограмма. Доминирующим определен Delta ритм с составляющими Delta 79%, Theta 21%, Alpha 0%, Beta1 0%, Beta2 0%.
Левосторонняя асимметрия в Delta поддиапазоне составила 7%, максимально проявляясь в отведениях (P3-P4 18%), и носила регулярный характер. Левосторонняя асимметрия в Theta поддиапазоне составила 5%, максимально проявляясь в отведениях (О1-О2 13%), и носила регулярный характер.
Низкочастотная фотостимуляция вызвала эффект усвоения преимущественно в тета диапазоне.
Высокочастотная фотостимуляция вызвала эффект усвоения преимущественно в альфа диапазоне.
Региструется очень высокоамплитудная электроэнцефалограмма.
Доминирующим определен Delta ритм с составляющими Delta 94%, Theta 5%, Alpha 0 %, Beta1 0%, Beta2 0 %. Дитина праворука. Виявлено велика кількість низькоамплітудних центро-парієтальних спайків зліва.
Невролог поставила діагноз затинання, функціональні розлади спадкового генезу,
Призначили лікування: пантокальцин, депакін-сироп, тенотен дитячий, гідезепам. Невролог дитину оглянув - рефлекси в нормі. Ми прочитали, що депакін-сироп має страшні побічні ефекти. Скажіть будь ласка що робити? що з нашою дитиною? що це за хвороба? чи пройде затинання (він ще добре не говорить) ? чи правильне нам призначили лікування? чи можна це вилікувати ( нам сказали, що це може привести до епілепсії) ?
Прямая специальность
Зайцев Сергей Владимирович. невролог, врач высшей категории, кандидат медицинских наук, сайт http://nervos.ru
невролог, врач высшей категории, кандидат медицинских наук, сайт http://nervos.ru
Категорически! не уверен в правильности терапии -
попытайтесь очно проконсультироваться с другим, более! компетентным неврологом. Читайте - заикание