РЕЗУЛЬТАТИ ФЛЮРОГРАФІЇ

№804364 результати флюрографії
світлана Жен., 35 лет. україна умань
Здравствуйте, Алексей Маркович. Подскажите пожалуйста что означают такие результаты фл.: «Легені без видимих змін. С-з, петр в кор. Дякую.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановна Світлано!

«Легені без видимих змін»

«С-з»

Мені невідомо, що це.

«петро в кор»

Це петрифікати (кальцинати) у коренях легень. Петрифікати - старі рубці на місцях запальних процесів, що раніше відбувалися. Ніякого значення ці рубці не мають. Тільки відслідковувати ситуацію треба шляхом флюорографії раз на рік.
Швидше за все, на нинішній флюорографії та ж картина, що й на колишніх. На ідентичну рентгенологічну картину часто-густо пишуть різні висновки. Так буває!

Для предметної оцінки треба переглянути нинішній кадр у порівнянні з попередніми. І Ви зможете показати тут ВСІ старі флюорографічні знімки, якщо захочете. Як це зробити?! Дуже просто!

Берете Закон нашої країни:

Закон:

«Стаття 39. Обов'язок надання медичної інформації

Пацієнт, який досяг повноліття, має право на отримання
достовірної й повної інформації про стан свого здоров'я, у тому
числі на ознайомлення з відповідними медичними документами, що
стосуються його здоров'я.»

Ви маєте за законом право на ознайомлення з медичною документацією, право одержати цифрове зображення знімків закону не суперечить. Якщо знімки цифрові, просіть їх перенести на диск. Плівкові знімки фотографуєте на яскравому білому тлі без спалаху в режимі макрозйомки. Цікавлять всі доступні флюорографічні знімки!
Другая специальность
Елена Александровна. Врач общей практики, терапевт
Врач общей практики, терапевт

Здравствуйте! Выложите фото рентген-снимка легких. А лучше - ВСЕХ, что есть. Для этого загрузите каждый по отдельности на сайт http://www.radikal.ru/, уберите галочку "Уменьшить до ...", жмите "Загрузить" и копируйте в окно "Мнение зала" ссылку номер 1!!!