АНАЛІЗ СПЕРМОГРАМИ

№908531 Аналіз спермограми
Віталій Муж., 27 лет. Украіна Львів
Кількість1,9
Коліо - сірувато- білий
Прозооість - мутна
Запах- без особливостей
Час розрідження в хв. - 30
В«язкість 0,1
Реакція - 7,8

Кількість сперматозоідів в 1 мл. - 34,5
К-сть сперматозоідів в усьому еякуляторі-65,55
Кінезисграма
А, активнонухливі з поступальним рухом -26,7%
В, малорухливі з поступальним рухом 29,0
С, з не поступальним рухом- 24,8%
D, не рухливі -19,5%
Фарбування за Блумом
Живі%- 86,3
Мертві%-13,7
Морфологія сперматозоідів
З нормальною морфологією -14,4%
Дегенеративні з них -85,6%
Патологія голівки 70,3%
Патологія тіла - 36,4%
Патологія хвоста-16,1
Індекс тератозооспермії -1,44
Індекс дефектності сперматозоїдів 1,23
Клітини сперматогенезу -1,0
Аглютинація сперматозоїдів -не виявлено
Агрегація-(+) виявлено
Лейкоцити -5-10 в полі зору
Еритроцити - не виявлено
Епітеліальні клітини
Простати -поодинокі
Уретри -поодинокі
Зерна ліпідів - помірна кількість
Кристали сперміна( Бетхера)не виявлено
Слиз - не виявлено
Амілоїдні тільця- не виявлено
Показник плодовитості Фаріса- 36,5
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Не выполнен MAR-тест, имеются признаки воспаления. Показано обследование для выяснения причины воспаления: общий мазок из уретры, соскоб методом ПЦР на половые инфекции, двухстаканная проба, анализ секрета простаты (микроскопия и посев), посев спермы, ТрУЗИ простаты и УЗИ органов мошонки. Далее действовать по результатам этих анализов.
Прямая специальность
Андрей Александрович Андреев. Уролог-андролог клиники Medical  Club, г. Киев
Уролог-андролог клиники Medical Club, г. Киев
Не выполнен мар-тест, который является обязательным. Лейкоциты подсчитаны не по стандартам ВОЗ (в 1 мл). Остальные показатели в пределах нормативных.
Прямая специальность
Радевич Игорь Тадеушевич. сексопатолог-андролог,психиатр
сексопатолог-андролог,психиатр
Необходимо вместе с женой начинать с диагностики и лечения воспалительного процесса.
Прямая специальность
Эдуард Иванович Софронов. Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533  МОСКВА.
Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533 МОСКВА.
Нужно искать источник воспаления и выполнить мар-тест.