ЗНИЖЕННЯ ЗОРУ

№904099 Зниження зору
Людмила Жен., 55 лет. Україна Радивилів
На початку лютого я побачила ,що зір на ліве око понизився-при закриті правого ока ,предмети лівим оком бачу не чітко,наче все притемнене,як кліпаю оком ,то бачу круглу жовту прозору пляму.Тому і предмети бачу ,ніби через ту пляму,так як щось їх закриває (предмети).Зробила обстеження в центрі мікрохірургії ока професора Загурського на сучасному обладнанні.Консультувалась в обласній лікарні.Діагноз один-центральна серозна хоріотретинопатія лівого ока.Лікування різне-в центрі мікрохірургії ока пропонують ввести в око анти-VEGF препарат,в обласній-медикаментозне лікування-краплі Неванак,уколи Мовалііс і Мексікор,табл.Діутинон.Хочу почути Вашу думку і що найкраще допомагає при лікуванні даного захворювання (з вашого досвіду).Дякую!!!
Прямая специальность
Покровский Дмитрий Федорович. Врач-офтальмолог, хирург
Врач-офтальмолог, хирург
Здравствуйте.
Не могли бы Вы сформулировать свой вопрос на русском языке?
Прямая специальность
Ольга Вадимовна Хлебникова. врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
Здравствуйте. Не понятно. Напишите пожалуйста на русском языке.
Прямая специальность
Першин Кирилл Борисович. ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
Шановна Людмило! Ми радимо в першу чергу зробити ендовітреальне введення препарату, який зменшує набряк у макулярной ділянці (анти VEGF), а потім провести курс підтримуючої терапії
(рекомендації Вам дали у обласній лікарні).