СПЕРМОГРАММА И СЕКС

№587351 Спермограмма и секс
Валентина Жен., 31 лет. Украина Киев
Добрый день. Скажите пожалуйста, может ли стать дополнительной причиной плохого результата спермограммы утренний секс, но без оргазма мужа? Воздержание - 4 дня, но утром (9 час.) в день сдачи спермы (12 час.)у нас с мужем был половой акт (от семяизвержения муж удержался), т. е. за 3 час. до сдачи спермы. Простите за такие подробности... И еще, пожалуйста, скажите, при таком результате спермограммы возможно еще восстановление здоровья мужа (39 лет)до степени природного оплодотворения? Посоветуйте- как быть? Заранее благодарна!
Одиниці
вимірювання
Референтні
значення Результат Назва дослідження Коментарi
СПЕРМОГРАМА
Кількість мл 3,0
Колір : сірувато-білий,жовто-сірий -
cірувато білий
Прозорість : мутна -
мутна
Запах : квітів каштану -
квітів каштану
Час розрідження хв : протягом 60 хв від моменту
одержання-рідка
-
протягом 60 хвилин від моменту
одержання-в`язка
В`язкість см 3,0 до 2,0 см -
Реакція (рН) 8,2 7.2-8.0 -
Кількість сперматозоїдів в 1 мл млн 12,0 >=20 млн/мл -
Кількість сперматозоїдів в
еякуляті
млн 36,0 >=40 млн -
Рухливість (групи а+b+с) % 11,7 >=75% -
Швидка поступальна
рухливість (група а)
% 2,5 >=25% (лише а) -
Повільна поступальна
рухливість (група b)
% 0 >=50% (a+b) -
Одиниці
вимірювання
Референтні
значення Результат Назва дослідження Коментарi
Непоступальна рухливість
(група с)
% 9,2 =<25% -
Нерухливих (група d) % 88,3 =<20% -
Концентрація рухливих
сперматозоїдів
млн/мл 1,4 -
Конц сперматозоїдів зі
швидкою поступальною
рухливістю(група а) в 1мл
млн/мл 0,3 >=5 млн/мл (лише а) -
Конц.сперматозоїдів з
повільною поступальною
рухливістю(група b) в 1мл
млн/мл 0 >=10 млн/мл (a+b) -
Концентрація функціональних
сперматозоїдів в 1 мл
млн/мл 0 >=3 млн/мл -
Середня швидкість mic/sec 2 >=5 mic/sec -
Індекс рухливості 6 >=80 -
Кількість рухливих
сперматозоїдів в еякуляті
млн 4,2
Кількість функціональних
сперматозоїдів
млн 0 >=6 млн -
Кільк.сперматозоїдів в еякуляті
з поступальною рухливістю (
група а+b)
млн 0,9 >=20 млн -
Живі % 80 >=75% -
Мертві % 20 =<25% -
вимірювання
Референтні
значення Результат Назва дослідження Коментарi
З нормальною морфологією % 5 >=15% ( критерій Kruger) -
Дегенеративні форми % 95 =< 85% -
Патологія голівки % 60 =< 45 % -
Патологія шиї % 20 =<25 % -
Патологія хвоста % 15 =< 15% -
Агрегація сперматозоїдів : негативний -
негативний
Аглютинація сперматозоїдів : негативний -
негативний
Клітини сперматогенезу % 0,5 0,5-2,0
Еритроцити : поодинокі в препараті -
поодинокі в препараті
Лейкоцити в полі зору : поодинокі в полі зору -
поодинокі в полі зору
Епітелій уретри : поодинокий в препараті -
поодинокі
Епітелій передміхурової залози : поодинокий в препараті -
поодинокі в препараті
Зерна ліпідів : велика кількість -
помірно
Сперматофаги : не виявлено -
не виявлено

Одиниці
вимірювання
Референтні
значення Результат Назва дослідження Коментарi
Кристали Бетхера : не виявлено -
не виявлено
Шаруваті тільця : не виявлено -
не виявлено
Слиз : не виявлено -
незначно
Коментарі -
Прямая специальность
Эдуард Иванович Софронов. Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533  МОСКВА.
Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533 МОСКВА.
Спермограмму нужно делать с соблюдением всех правил сдачи,иначе-объективность утеряна.
Прямая специальность
Радевич Игорь Тадеушевич. сексопатолог-андролог,психиатр
сексопатолог-андролог,психиатр
Здравствуйте,Валентина!×
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddishDetect language⇄AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddishEnglish (auto-detected) » English
В анализе страдает подвижность,много патологических форм.Утренний секс мог повлиять на качество анализа.Рекомендую после семяизвержения повторить анализ через 2- 3 недели (при воздержании от 2 до 7 дней).Показатели можно пытаться улучшить.Желаю здоровья
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Выполните спермограмму повторно с соблюдением правил сбора спермы.
Другая специальность
Сергей Евгеньевич Агеев. психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ  "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
выложите фото
заключения