ПОМОГИТЕ РАСШИФРОВАТЬ АНАЛИЗЫ

№190252 Помогите расшифровать анализы
Ирина Жен., 22 лет. украина киев
Здраствуйте, мне 22 года, зовут Ира, помогите пожалуйста расшифровать анализы:
1) результати цитологічного дослідження
матеріал шийки матки
тип 2
запальний процес лейкоцити : слизу на 30-50 в полі зору, 50-100 в полі зору (что это означает)
флора: палички, коки (с чем это может быть связано, ведь должны быть только палочки)
кищ. з ознаками поліферації залозового епітелію (???)
епітелій шийки матки представлений клітинами: поверхневими значно, проміжними незначно, парабазальними поод в преп (это как и что значит)
циторліз - (прочерк что означает)
дегенеративні зміни епітелію незначні
клітини залозового епітелію незн
метаплазовані клітини поодинокі
домішки: еритроцити помірно слиз помірно (тут взагалі нічого не розумію)
матеріал із цервік.каналу
запальний процес тип 2
лейкоцити більше 50 в полі зору
з ознаками поліферації залозового епітелію(що таке поліферація і якщо не важко вам відповісти, там є ще положення з ознаками гіперплазії, воно не помічене галочкою, яка відмінність між поліферацією і гіперплазією???)
клітини залозового епітелію церкв.каналу розташовані окремо, скупченнями (що це, і чого можуть бути ознаки, як взагалі ці всі клітини мають бути розташовані???)дегенеративні зміни епітелію незн (про що це свідчить?)
клітини плоского епітелію незн (?)
домішки еритроцити незн, слиз значно
(там ще є пункт але він не помічений галочкою це немає клітин залозового епітелію неінформативний матеріал , це добре що там не стоїть галочка, шо це пункт???)
день менструального циклу на час здачі аналізу був із затримкою 18 днів....
виявлено елементи хронічного запалення: гістіоцити, макрофаги (?)............для чого характерні можуть бути такі зміни, чи заключення аналізу? можливо потрібно, ще здати якісь інші аналізи, чи повторити цей аналіз? яка ваш думка з цього приводу?
2) результати мікроскопічного дослідження урогенітального мазку
піхва:
лейкоцити 10-15 в полі зору, до 45-50 місцями скупченнями (що це?)
мікрофлора палички гр + значно (?)
палички гр - не виявленно (Що таке гр + і гр -)
коки гр + поодинокі (про що це може свідчить, адже мають бути тільки палички на скільки мені відомо???)
диплококів не виявленно (які захворювання можна виключити раз їх немає?)
ключові клітини не виявленно (я так розумію немає гандерелли?)
кандіді не виявленно
трихомонади не виявленно
епітелій піхви розміщенний роздільно, групами, пластами (це як, і на що вказує, як взагалі має бути він розміщенний?)
представлеений клітинами поверхневими значно, проміжними незначно незначно (що це означає і навпроти парабазальними не стоїть ніякої помітки - це добре?)
цитоліз теж не відмічений (???);
цевікальний канал:
лейкоцити 10-15 до 65-75 місцями скупчення на слизу
палички гр+ помірно
палички гр - не виявленно
коки гр+ поодинокі
диплококи, кандіда, трихомонади - не виявленно
епітелій церквікального каналу не виявлено (???) без особливостей
клітини залозового епітелію в достатній к-ті (????);
уретра:
лейкоцити поод в пр в полі зору (?)
мікрофлора палички гр+ не значні, палички гр- не виявл, коки гр + поод, диплококи, кандіда, трихомонада не виявл,
епітелій уретри без особливостей ??????????????
заключення запалення в піхві, в цервік.каналі.............на яке захворювання чи вірус це може вказувати? на що ви гадаєте потрібно здати ще аналізи
і які саме?
Прямая специальность
Сирук Леонид Петрович. врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
Здравствуйте Ирина. УВас воспалительный тип мазка. Не пугайте себя дословной расшифровкой медицинских терминов. Для выяснения причины воспаления сдайте анализы ПЦР на хламидии, микоплазмы, уреаплазмы, цитомегаловирус, герпес, папилломавирус 16, 18 типа. Если есть возможность, сделайте бак.посев выделений.