ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
Шановній Віталій! При лікуванні халязіону не використовується цинкова іхтіолова мазь, так як її призначають лише у комплексній терапії при демодекозі. Якщо у Вас діагностували халязіон, слід застосовувати мазь тобрадекс (максідекс) с метою уникнення запального процесу. При відсутності позитивної динаміки рекомендується хірургічне лікування.