КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ХОЛЯЗІОНУ

№746047 консультація по холязіону
віталій Муж., 38 лет. украіна черкаси
підкажіть будьласка чи можна мазать холазіон іхтіоловою мазю
Прямая специальность
Ольга Вадимовна Хлебникова. врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
Здравствуйте. Халязион надо удалять- делать операцию.
Прямая специальность
Першин Кирилл Борисович. ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
Шановній Віталій! При лікуванні халязіону не використовується цинкова іхтіолова мазь, так як її призначають лише у комплексній терапії при демодекозі. Якщо у Вас діагностували халязіон, слід застосовувати мазь тобрадекс (максідекс) с метою уникнення запального процесу. При відсутності позитивної динаміки рекомендується хірургічне лікування.