ГОСТРИЙ ЕНТЕРОКОЛІТ

№967145 гострий ентероколіт
xrustuna Жен., 28 лет. ukraine kuev
Добрий ввечір!В мене така ситуація попала в лікарню інфкційну з головокружінням оніміння голови слабкістю тиск 100\80 поносом зеленим більше 30-50 разів, результат прокапали 2 капельницями розчином рінгера+натрій хлорид з ношпою далипити цифроплаксин який непішов мені та замінили ніфуроксазидом, ніби стул після лікування став жовий з неперетравленими рештками їжі, по аналізах збудникаінфекції невиявлено,через тиждень знову ввертаються симптоми плюс болить кишечник з правого боку внизу знову лікарня капельниці ферменти атоксіл регідрон ентерол і направлення о гастроеннтеролога а там пройшла гастроскопію-нормально все . Один лікар виписав різні аналізи калу а другий на якому зупинилась антибіотик альфанормікс який пю другий день стул по різному а зявилась біла рідина яка біля 6 раз виходить з заднього проходу з вздуттям . це все триває 3 неділю що робити далі щоб все налагодити можна ваші рекомендації бо інфекціоніст каже колоносеопію неможна ррбити а гастроетеролог можна кого слухати і як номалізувати свій кишечник???
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку!

Судячи з усього, це була кишкова інфекція. Але не цілком зрозуміла природа нинішнього стану. Розбір теми без колоноскопії трудна справа. Слухайте гастроентеролога.

А в плані лікування я б зараз обговорив призначення Флуконазолу (по 150 мг раз на день), кілька крапельниць Метронідазолу, ферменту (Панкреатин), пробіотики (Лактіале).