БІЛЬ У ГРУДЯХ

№201438 біль у грудях
Ольга Жен., 40 лет. Украина Киев
сьогодні у мене було нервове перенапруження (неприємності на роботі) і вже у ввечері я при диханні відчула гострий біль в області серця,який продовжувався кілька хвилин.Прийняла краплі корвалолу.Біль вщух ,але неповністю.Давно маю проблеми з хребтом (остеохондроз) нещодавно пройшла курс масажу на спині.До цього часу кардіограма була без відхилень.Можливо уже варто нарікати на вікові зміни з серцем? Завтра на роботу(я педагог),а я не знаю можливо звернутися до лікаря за допомогою? Чи все це невралгічні болі про які мені завжди кажуть?
Нетрадиционная медицина
Владимир Александрович. врач-гомеопат
врач-гомеопат
Можна просто - викличте машину швидкої допомоги за скаргою "погано з серцем". Вони Вам знімуть ЕКГ-пленочку, послухають серце і виключать небезпечне.
А якщо біль в самих молочних залозах - то не зайве буде здатися маммологу або гінеколога.
Прямая специальность
MARINA. Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Здравствуйте , Ольга! Учитывая особенности профессии и образа жизни, могу предположить, что у Вас шейный остеохондроз. По этому поводу советую обратиться на консультацию в Киевский НИИ травматологии и ортопедии к вертебрологу, ул.Воровского,27. Чтобы исключить проблему с молочными железами, необходимо сделать УЗИ молочных желез и с этим результатом пойти к маммологу.