ЧИ МОЖЛИВО ВІДНОВИТИ ЗІР 0,6

№758531 Чи можливо відновити зір 0,6
Руслан Муж., 16 лет. Україна Сквира
На даний момент зір 0,6 і 0,5. Чи можливо відновити зір на 100% без операцій? Капав Ірифрин- покращень не має.
Прямая специальность
Ольга Вадимовна Хлебникова. врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
врач-генетик, офтальмолог, д.м.н.
Здравствуйте. Причин снижения остроты зрения много. Для ответа надо знать диагноз.
Прямая специальность
Першин Кирилл Борисович. ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
ведущий офтальмохирург клиники "Эксимер", врач высшей категории, доктор медицинских наук, академик РАЕН
Шановний Руслан! Ви не вказали причину погіршення зору: чи це через порушення акомодації, будь-яка аномалія рефракції, зміни на сітківці та ін. Вам необхідно почати з проходження комплексного діагностичного обстеження зору та консультації офтальмолога. В клініці "Ексімер" перевірка зору здійснюється більш ніж по 100 параметрах і тестах, і тільки на підставі цих даних підбирається оптимальний метод лікування з урахуванням найменших нюансів. Вартість діагностичного обстеження з консультацією офтальмолога становить 500 грн. і займає за часом близько 2,5 годин. За результатами обстеження лікар зможе визначити для Вас оптимальну тактику лікування. Клініка "Ексімер" в Україні знаходиться в м. Києві за адресою: вул. Димитрова, 5-Б. Записатися на діагностику і консультацію офтальмолога, а також обговорити всі організаційні питання щодо запису Ви можете (за 2-3 дні до бажаної дати візиту в клініку) за телефоном у Києві (044) 238-68-00 або по безкоштовній лінії з Україною для іногородніх пацієнтів 0-800-505-955 або через сайт www.eximer.ua.