ДИЛЯТАЦИОННАЯ КАРДИОМОПАТИЯ

№227878 Дилятационная кардиомопатия
Дмитрий Муж., 49 лет. Киев
Лакунарний інфаркт в гострій (або підгострій) стадії в перивенттрикулярній області зліва , ознаки ішемізації кортикальних відділов лівої тімьяної та правої скроневої долі. Гіпоплазія правої хребцевої артерії.
Скажите пожалуйста, после обследования на МРТ написали такой висновок - это похоже на диагноз ДКМП? И какие лекарства при этом надо обязательно принимать? Зараннее спасибо за ответ. Обследование - муж. 49 лет
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Я не знаю украинского языка.