ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ.

№126001 допоможіть будь ласка вирішити проблему.
Каріна Жен., 19 лет. Україна Вінниця
У мене проблеми змоїм хлопцем допоможіть нам будь ласка це дуже впливає на наші стосунки.Справа в тому що я не можу задовольнити його.Він говорить що я дівчина середнього плану щодо сексу.Під час сексу коли він входить в мене його половий орган послаблюється і йому потрібно напружуватися і добре постаратись щоб закінчити, інколи навіть не закінчує.Він каже ,що проблема в ньому томущо його половий орган дуже ніжний і чутливий, а не те що він маленький.Він говорить що коли в нього були інші дівчата він міг закінчувати декілька раз.Під час сексу чоловік повинен розслаблюватись а він навпаки напружується і на це витрачає багато енергії.А я думаю ,що проблема в мені томущо в мене влагаліще велике а член у нього маленький,я знаю що він теж так думає але не говорить мені щоб не образити.
ДОПОМОЖІТЬ НАМ БУДЬ ЛАСКА може є якийсь спосіб щоб зменшити влагалище,чи ще якось вирішити цю проблему,повинні бути варіанти ви наша остання надія.
Другая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Обратитесь на очную консультацию. Только так Вы получите реальную помощь.