ДОПОМОЖІТЬ РОЗІБРАТИСЯ З СПЕРМОГРАМОЮ...ДУЖЕ ХОЧЕМО ДІТЕЙ

№405027 Допоможіть розібратися з спермограмою...дуже хочемо дітей
Iryna Жен., 32 лет. Украина Киев
Доброго дня. Ми живемо з чоловіком 3 роки, але дітей так і немає. Чоловік здав аналіз ( спермограму). Ми отримали результати, але не все розуміємо. Допоможіть будь ласка розшифрквати......і якщо у нас проблема, то що робити. Дуже дякуємо за допомогу. Кількість- 4,5 мл
прозорість - мутна
вязкість 0,1см
РН 7
кількість сперматозоїдів 99,8 млн
кількість в еякуляті 449,1 млн
рухливість 26,7 %
швидка поступальна рухливість 7,7%
повільна поступальна рухливість 12,2%
непоступальна - 6,8%
нерухливість - 73,3%
концентрація рухливих сперматозоїдів 26,6%
концентрація зі швидкою поступальною рухливістю 7,7 млн/мл
конценрація з повільною поступальною рухливістю 12,2 млн/мл
концентрація функціональних сперматозоїдів 2,4 млн/мл
середня швидкість 10 міс/сек
індекс рухливості 100
кількість рухливих в еякуляті 119,7 млн
кількість функціональних 10,8 млн
кількість в еякуляті з поступальною рухливістю 89,6 млн
живі - 80%
мертві 20 %
з нормальною морфологією 6%
дегенеративні форми 94%
патологія голівки 67%
потологія шиї 17%
потологія хвоста 10%
агрегація сперматозоїдів +
аглютинація сперматозоїдів - негативний
еритроцити - поодинокі
лейкоцити 0-1 в полі зору
епітелій уретри - поодинокі в препараті
зерна ліпідів - помірно
сперматофаги - не виявлено
кристали Бетхера - не виявлено
шаруваті тільця - не виявлено
слиз – незначно
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Вероятность зачатия естественным путем при такой спермограмме сильно снижена (из-за уменьшения концентрации сперматозоидов и поцента нормальных сперматозоидов). По одной спермограмме окончательных выводов не делают, поэтому следует выполнить исследование повторно (как минимум - через 2 - 3 недели для исключения ошибки лаборатории). Если изменения сохранятся, то необходимы осмотр и обследование у андролога для выяснения причины изменений и подбора лечения.