НАБРЯК НІГ ТА РУК.

№713716 набряк ніг та рук.
марія Жен., 30 лет. луцьк
у мене набрякли ноги та руки. набряк тримається майже тиждень. усе супроводжується болями в мязах та суставах. чухаються підошви та долоні. болять пятки. погано згинаються пальці рук. повне безсилля через деякий час виконання роботи по дому (прибирання, готування,....)
Другая специальность
Панигрибко  Сергей Леонидович. врач дерматовенеролог
врач дерматовенеролог
пожалуйста ,выложите снимки мест поражения
Прямая специальность
Эдуард Иванович Софронов. Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533  МОСКВА.
Уролог-андролог-венеролог.Врач высшей категории. 8(916)1681533 МОСКВА.
Пообщайтесь с ревматологом.