СУДОМИ

№538898 Судоми
Tетяна Жен., 28 лет. Україна Тячів
Добрий день. Моєму сину 5 років, він не говорить, не ходить. У віці 5 днів перехворів гнойним менінгітом( кліпсієлла), вентрикулітом,оперована кіста. Тепер як наслідок шунтована гідроцефалія і епісиндром.Наш діагноз на сьогоднішній день: ВВРНС,шунтована внутрішня гідроцефалія, тетрапарез з переважним ураженням правих кінцівок, ЗНМІр, паралітичний 2-х сторонній підвивих стегон,Coxa valda. У нас судоми почалися у 2,5 роки, були спочатку з інтервалом у 4 місяці тепер з інтервалом 2 тижні.Ми на конвулексі 3 мл х 3 раз і ламіктал 25мг 1/2 таблетки на ніч. Судоми частіше з«являються у вісні, починається рвота, а потім і сам приступ з тривалістю від 30 до 60 хв. При приступі - сібазон 1,5 мл. 0,5 % в/м, лазікс 0,8 мл.в/м, дексазон 1,0 мл. в/м. Скажіть будь-ласка може в нас не правильне лікування, чому судоми так почастішали?
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Пишите, пожалуйста, кириллицей, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Здрастуйте!
Відповіді на поставлені вами питання - не припускають заочну консультацію в інтернеті! У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження дитини - кваліфікованим дитячим лікарем-неврологом, повне і комплексне неврологічне обстеження (в т. ч. і допоміжними апаратно-інструментальними методами), які допоможуть лікарю визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без стаціонарного обстеження у невролога, дає можливість не тільки для уточнення супутньої симптоматики, але і для виключення наявних протипоказань (і можливих побічних реакцій), кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) призначити не вийде.
Всі опції з проведення ефективного лікування вашої дитини, знаходяться виключно в компетенції очного дитячого невролога!