ТРИМАННЯ ГОЛОВИ У ДИТИНИ

№917734 Тримання голови у дитини
Любов Жен., 35 лет. Україна Боярка
Доброго дня! Моєму сину 5 місяців. В чотири місяці зробили масаж, була кривошея. Зараз невролог скзав, що вже все нормально. Дитина тримає голову, але трішки нею ще киває, тобто не так добре тримає, на віміну від багатьох інших дітей. це проблема? Якщо так, то що робити?
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Пишите, пожалуйста, по-русски, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Відповіді на ваші запитання, які ви ставите перед лікарем-консультантом, до мого превеликий жаль, не припускають заочну консультацію в інтернеті. У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження дитини - кваліфікованим дитячим лікарем-неврологом, повне і комплексне неврологічне обстеження (у т. ч. допоміжними апаратно-інструментальними методами), які допоможуть лікарю-спеціалісту визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть йому найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без очного та комплексного обстеження у лікаря-невролога, який дає можливість як для уточнення супутньої симптоматики, так і для виключення протипоказань і можливих побічних реакцій, кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) - призначити не вийде.
Доброго Вам здоров'я!