НЕРЕГУЛЯРНІ МІСЯЧНІ

№17623 Нерегулярні місячні
Романа Жен., 23 лет. Україна Львів
В мене дуже нерегулярні місячні. Буває, що затримка може бути місяць. (Два місяці є місячні, місяць- нема). Один гінеколог порадив приймати "Жанін" або "Ярину". Чи дійсно можна відрегулювати цикл цими припаратами і який із них кращий! Дякую!
Нетрадиционная медицина
Григор Сергей Вадимович.. Врач - гомеопат, практика с 1992 года.
Врач - гомеопат, практика с 1992 года.
Здравствуйте, Романа!

Принимайте гомеопатическое лекарство (монопрепарат) – Пульсатилла 6 – по 7 гранул под язык утром и вечером до восстановления месячных.