ПОЗАМАТКОВА ВАГІТНІСТЬ?

№176453 позаматкова вагітність?
Галина Жен., 26 лет. Україна м.Львів
Добрий день! В мене останні місячні були 13.08.2009року. з 9 вересня 2009р. почалися невеликі кровянисті виділення, які продовжуються вже місяць часу. Всі зроблені тести на вагітність дають позитивний результат. 22.09.09р. пройшла УЗД, на якому вагітності ні в межех матки ні поза нею не виявили. Сказали зробити дообстеження через 3-4 дні і здати аналіз на виявленн хоріонічного генадотропіну. 23.09.09. - ХГЛ - 92,857 мо/л (2-й тиж.). 25.09.09 знову пройшла УЗД - поставили заключення - маткова вагітність малого терміну??? Контроль через 10 днів. 05.10.2009р. пройшла знову УЗД - вагітності не виявлено. 07.10.09р. - ХГЛ - 1066 мо/л (2-3 тиж.). Зробила ще один тест на вагітність - позитивний. 09.10.2009р. лікар провів огляд, сказав, що матка збільшена, шийкової вагітності немає. Однак з огляду на строки і на кровянистя виділення, вагітність, що нормально розвивається виключив. призначив поколоти : окситоцин 1,0 в/м 1р/д; та етамзилат 2,0 3р/д протягом трьох днів.
Допоможіть розібратися. Порадьте чи можна зробити якісь аналізи, щоб виявити позаматкову чи завмершу вагітність?
Прямая специальность
Сирук Леонид Петрович. врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
Добрий день Галина. У Вашому випадку висока ймовірність позаматкової вагітності.

Позаматкову вагітність на узд не завжди можна побачити. Треба робити вагінальне узд. Я рахую, що Вас повинні направити в гінекологічний стаціонар з підозрою на позаматкову вагітність.